Ankarada Soft-Bowl Etkinliği

Sevgili Tatlı serüven (meltem hanım) mail geldi ve Ankaralı Blogcuların Soft-Bowl ‘un etkinliği ile buluşacağını katılıp katılmayacağımı sormuştu..Hiç katılmazmıyım  çok merak ediyordum kimler var ankarada  ve açıkçası ist. daki blogcuların etkinliklerinin burada neden olmadığını düşünürken bu haberi almak beni çok mutlu etmişti..Hafta sonu yapılan etkinliğe katılma fırsatım oldu… Blogcularla tanışmak beni heyecanlandırdı ,Aşırı halsizlik ve hastalığımdan dolayı terlemenin dışında çok güzel geçti vakit…İstanbuldan gelen Hayal Hanımın cana yakınlığı ve mütevaziliği etkinliğe ayrı bir renk kattığını düşünüyorum  :)  ( Kendisini çok sevdim) Silikon kalıplara hep önyargılı bakıyordum ama Selami Beyin Soft-bowl Hakkında bize verdiği bilgilerden sonra kesinlikle bu ürünü kullanıp herkese tavsiye edeceğim inş..Ümitköyde  ; Cafe Mu  da yapılan etkinliğimizde bizlere Lezzet ötesi ikramlarda bulunan Ünzile hanıma  buradan teşş. ederim…Yemyeşil bahçesinde muhteşem lezzetler le ,ev rahatlığında bir cafe idi..Ailesiyle hoş ve rahat bir ortamda brunch yapmak isteyen herkese Ankara    Ümitköy deki Cafe Mu ‘yu  şiddetle tavsiye ederim…

Ankaradaki Blogcu arkadaşlarımla  tanışmanın mutluluğuyla ,başka etkinliklerde buluşmak ümidiyle  Sevgilerimi gönderiyorum.

www.yesimlitarifler.blogspot.com
www.narince-narince.blogspot.com
www.birdemetfeslegen.blogspot.com
www.tatliseruven.blogspot.com
www.pastagunlugum.blogspot.com
www.pastasiparişi.com
www.zencefilvetarcin.blogspot.com
www.sevgilisanat.blogspot.com
www.mordeniz.blogspot.com
www.asiyeninmutfagi.blogspot.com
www.sicakpaylasimlar.blogspot.com
www.sibelintarifdefteri.blogspot.com
www.zehratrk.blogspot.com
www.pastasehri.blogspot.com
www.karamelam.blogspot.com
www.zeytinagaci.blogspot.com
www.nursen-yemek.blogspot.com

8 comments

 1. sevil birdemliksohbet says:

  YORUMUNA
  Sevgili sevil ,uzun zamandır bloğunu izliyorum bir kaçdefa yorum yazmıştım..Soft-bowl etkinliği ankarada yapıldı …Ankaralı blogcular tanışma fırsatı bulduk ama seninde gelebileceğini düşünmüştüm ama yoktun..İnş. ankarada başka etkinlikler olurda seninle tanışırız..Kekini en kısa zamanda deneyip yayınlayacağım inş..Ellerine sağlık..Anneciğine Rabbimden şifalar diliyorum …SEVGİLER…….
  İSTİNADEN

  MERHABA ;
  Sayfama bıraktığın güzel yorum için teşekkür ederim.
  Softbowl ile yollarımızı birkaç ay önce ayırdık bu nedenle bundan böyle softbowl etkinlikte yer almayacağım.
  İnş. sen ve Ankaralı blogcu arkadaşlar ile başka etkinliklerde tanışlabilmek dilegiyle
  sevgilerimle
  Not:
  bana telefon numaranı ve mail adresini birdemliksohbet@hotmail.com adresine yollar isen önümüzdeki aylarda anlarada yapacağım etkinliklerden seni de haberdar edebilirim ..

 2. kız oyunu says:

  Yani sabahtan beri bir sürü blog açıp kapattım ama sonunda doğru düzgün bir tane bulabildim. Yazı için çok teşekkür çok işime yaradı. Umarım sizinkisi gibi bloglar çoğalır.

Bir Cevap Yazın